סיור מקצועי בנצרת 1.4.2014 ראש המועצה והצוות הבכיר ערכו סיור מקצועי בעיריית נצרת שם קיבלו סקירה על הפרויקטים השונים בישוב
  המועצה מקימה בימים אלה תחנת כיבוי אש בשטחה. התחנה שתספק מענה חירום ראשוני למרחב תפן והישובים הסמוכים, מוקמת בהשקעה עצמית של חצי מליון שקלים ונבנית בהתאם לצרכים שהועברו ע"י מחוז צפון ברשות לכבאות והצלה.
  טקס חילופי ראש מועצה במגדל תפן ב-18.3.2014 התקיים טקס חילופי ראשי מועצה במגדל תפן. רבים באו להיפרד מראש המועצה היוצא, מר צביקה כהן, ולברך את ראש המועצה הנכנס, מר יגאל צרפתי, רבים מכירים אותו מתפקידיו הקודמים כסמנכ"ל משרד החינוך ומנכ"ל משרד הפנים.

  עבודות פיתוח לשדרוג מערכות בתפן המועצה מבצעת עבודות פיתוח לשדרוג מערכות בתפן

home_title

VID

המועצה, היושבת בתוך נופיו המרהיבים והירוקים של הגליל, שמה לה למטרה לשלב תעשייה מתקדמת עם שמירה על איכות הסביבה ועל האיזון האקולוגי באזור, תוך שיתוף פעולה מלא עם הקהילה במקום.


מועצת מגדל-תפן מעמידה לרשות המפעלים והחברות בתחומה צוות מקצועי ומיומן של עובדי המועצה, המחויבים אך ורק לטובת פיתוח ויצירת התנאים המיטביים לעידוד והרחבת תשתיות התעשייה המקומית ומקורות התעסוקה באזור, כבסיס לכלכלה יציבה בגליל וכתרומה משמעותית לעצמאותה הכלכלית של מדינת ישראל.

 

זאת ועוד, המועצה פועלת לקידום החינוך הטכנולוגי במדינת ישראל ומשקיעה משאבים רבים בנושא, מתוך השקפת עולם הגורסת כי רק חינוך טכנולוגי איכותי יאפשר השתלבות של נוער הפריפריה במרכז העשייה הכלכלית של מדינת ישראל ויבטיח את דור העתיד שיוביל את התעשייה המתקדמת בארץ.

אנו מודה לכם על שבחרתם לבקר באתרנו ומזמינים אתכם לבוא ולבקר אותנו במועצה וליהנות מהתעשייה המתפתחת במקום, לצד שכיות החמדה הנמצאות באזור.

המועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן | כתובת: גן התעשייה מבנה 10, מגדל תפן 25494 | טל': 04-9079000 | מייל: info@tefen.org.il